Rýma je virové onemocnění, které nikoho nepotěší. Co na rýmu pomáhá? Je pravdou, že mnohem častěji nás potrápí v přechodných ročních obdobích, kdy se počasí mění doslova ze dne na den. Letošní studený květen a očekávané náhle oteplení je však pro toto otravné onemocnění „živnou půdou“. Nenechte se proto překvapit, pokud potrápí i vás. Raději se na ni dobře připravte! Nabízíme vám užitečné rady a tipy, jak se s rýmou pustit do (vítězného) boje.
[article_image_basic : left]
O rýmě se lidově vypráví podobně jako o chřipce: neléčená trvá sedm dní, léčená týden. Začíná docela nenápadně svěděním nosu, oteklými sliznicemi a ztíženým dýcháním, kterého si nejprve ani nevšimneme. K vodnatý výtoku z nosu se postupně přidá únava, malátnost či bolest hlavy. Každodenní život nám pořádně znepříjemní ztráta čichu či pocit zalehnutí v uších. Dobrou zprávou je, že tyto komplikace po pár dnech ustoupí. Tou špatnou je, že si je společně pořádně „užijete“. Jak si poradit s rýmou, aby nám komplikovala život co nejméně?
Imunitu podporujte celoročně, například užíváním výživového doplňku Karnosin EXTRA. Ten obsahuje mix až šesti účinných látek, které posilují imunitní systém, potlačují zánětlivé procesy v těle a přispívají k ochraně a regeneraci buněk. Karnosin EXTRA objednáte rychle a snadno v našem e-shopu.